Akademi Lise Online İşlemler

Mobil Doğrulama

T.C. Kimlik Numaranız
Doğum Tarihiniz
Telefon Numaranız

Kılavuz Gençlik Akademi Lise 9 İlçede ve 11 merkezde faaliyetlerine devam ediyor. İzmit ve Gebze’de ikişer, Kandıra, Kartepe, Derince, Körfez, Gölcük, Karamürsel, Dilovası ilçelerinde birer Akademi Lise mevcuttur. Tercih edeceğiniz Akademi Lise’yi dikkatlice seçiniz.

Akademi Liselerde Okula Destek ve Hazırlık Kursları, Rehberlik Hizmetleriyle beraber dönem boyunca devam ediyor. Ayrıca her akademide fitness/spor salonu, kütüphane, bilgisayar ve sanat atölyeleri hizmetinize sunulmuş durumdadır.

Bunun yanında dönem boyunca çeşitli kamp ve gezi faaliyetleri yapılmakta, farklı alanlarda ilgi çekici söyleşi ve konferanslar gerçekleştirilmektedir. Ayrıca dönem içerisinde yapılan Yazarlık Atölyelerine katılabilir, Kocaeli’deki liselerin katılımıyla gerçekleştirilen ödüllü Gönül Coğrafyası projesine dahil olabilirsiniz.

Ön kayıtlar 22 Ağustos – 7 Eylül tarihleri arasında tamamlanacak olup, sınavlar 9-10-11 Eylül tarihlerinde yapılacaktır. 16 Eylül’de sonuçlar ilan edilecek ve 17-21 Eylül tarihleri arasında asıl kayıtlar yapılıp 24 Eylül’de dönem başlayacaktır.